ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

Озерний вітер

Озерний вітер
Адреса:м. Луцьк, вул. Ковельська, 131
Телефон: +38 (050) 661 73 73
+38 (066) 231 34 11
+38 (067) 990 24 22
Факс: +38 (096) 129 71 43
+38 (093) 873 72 80

В епіцентрі «Озерного вітру» знаходиться центр позашкільної освіти для дітей. У першу чергу він зорієнтований на дітей бійців АТО та переселенців Волині. Проте, долучатися до творення у креативному просторі можна, насправді, усім дітям. Тут з ними безоплатно готові працювати та вчити ліпити з глини, саджати рослини, вивчати іноземні мови, плести ляльки-мотанки, малювати, вивчати бойові мистецтва. Та це не завершений перелік того, що можна тут робити, адже творчіть немає меж та рамок.

Цей простір створено для мистецьких людей. Комусь потрібна тиша, комусь дотик природи. Комусь пензлик у руки та музика. А комусь вилізти на дерево і заспівати пісень. Та, будь-що, аби потік натхнення не припинявся. Вилити увесь свій настрій, духовний світ можна на батьківську хату Покальчуків, розмаїтий двір із квітами та символами синьоокої Волині, на дерева, що чекають людського догляду і тепла. На паркан, який щоразу виглядатиме все нових і нових відвідувачів. А може хтось забажає створити новий об’єкт? Нове дійство? Тут вірять, що усі творіння, народженні натхненням «Озерного вітру», будуть жити довше за своїх творців і надихати сотні інших людей, тварин та інших позаземних істот, як і в романі Покальчука «Озерний вітер».

Тут завше є можливість навчити когось через публічну лекцію, майстер-клас, зустріч або будь-який інший метод донесення інформації до людських голів та сердець.

Показується _dsc0419.jpg

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: