ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

Кінокомплекс "Adrenalin"

Кінокомплекс "Adrenalin"
Адреса:вул. Карбишева, 1
Телефон: +38 (0332) 78-72-20
+38 (0332) 78-46-70
E-mail:shotik@volw.lutsk.ua
Веб-сайт:cinema.adrenalin.lutsk.ua
Графік роботи:9.00 - 24.00
Розміщення:Околиця міста

Кінокомплекс "Adrenalin" розташований на території спортивно-розважального комплексу "Adrenalin City". Червона, синя та срібна зали кінокомплексу "Adrenalin" запрошують шанувальників кіно переглянути стрічки у 2D та 3D-форматах.

У кінокомплексі працює три зали: червона – 3D-зала, розрахована на 204 місця; синя – 2D-зала, розрахована на 146 місць; срібна – 2D (фільми) і 3D-зала (мультфільми), розрахована на 41 місць.

Звичайний перегляд кіноновинки у форматі 5D перетворюється у надзвичайну пригоду, яку здатні оцінити справжні екстремали. Зали обладнанні звукопоглинаючими панелями та широкоформатними екранами (розміри екрану у великій червоній залі 13 м на 5,6 м, у синій залі – 5 м на 2,8 м), а також комфортними кріслами, розташовані на безпечній для очей відстані від екранів.

В залах встановлено новітнє кінопроекційне обладнання – система Dolby, яка функціонує у відповідності до акустичних вимог "Dolby Laboratories Inc". Її головна особливість в додатковому surround-каналі формату Dolby Digital, завдяки якому звук у залі розповсюджується більш точно (на кожне крісло зали однаково), та передає усі тонкості існуючих спецефектів. За допомогою Dolby в кожного глядача, який знаходиться в залі, посилюється відчуття реальності подій, що відбуваються на екрані. Глядачам пропонується до перегляду тільки ліцензійні фільми. У фойє кінокомплексу знаходиться кафе-бар, де можна провести час в очікуванні сеансу.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: