ua en pl ru 
НОВИНИ
Фестивальний Луцьк

Фестивальний Луцьк

Фестивальний Луцьк 

Маючи великий мистецький та історичний потенціал, Луцьк зачаровує з першого знайомства з ним. Люди прибувають сюди не лише для того, аби побачити унікальні пам’ятки, а також щоб відчути саму епоху та розмірений ритм міста. Серпень багатий на фестивалі. Тому плануйте свій час так, аби встигнути на найяскравіші події цієї літної пори. 

Фестиваль українського духу «Бандерштат» 

Чи не найголовніша подія літа для любителів рок-музики. Це єдиний триденний музичний фестиваль в Україні, який безперервно відбувається впродовж багатьох років. «Бандерштат» вирізняється з-поміж інших свою ідейністю, інтелектуальністю та патріотичністю, адже головна мета фестивалю – пам’ятати власну історію та розвивати сучасну. Фестиваль пропагує здоровий спосіб життя, тому розпивати спиртні напої та приносити їх із собою на територію заборонено. Фестиваль вважається сімейним, адже і найменші відвідувачі зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, іграх та забавах. (Вхід на фестиваль дітям до 12 років безкоштовний) 

Серед гуртів, які творитимуть драйвову атмосферу, – Бумбокс, Тартак, KOZAK SYSTEM, Один в Каное, Vivienne Mort, Space of Variations, KARNA, EPOLETS, QARPA, Роллікс, ФІОЛЕТ, Жадан і Собаки, Flit, TAPOLSKY, Гурт [О], Bakenbardy, Detach, Dan Alien. 

Цьогоріч окрім музики на бандерштатівців чекає унікальна можливість здійснити польоти на повітряних кулях в складі групи з 4 або 6 пасажирів. При купівлі 3-денного квитка на фестиваль діє акційна ціна на політ. Для бажаючих обов’язкова реєтрація.

Тут кожен знайде чим себе зайняти, адже на території діють такі локації як: дискусії, спорт, літературна сцена, ярмарок, тату, нічний квест, наметове містечко, парад повітряних куль, Bander food fest. 

Фестиваль незмінно відбудеться 2-4 серпня, у с. Рованці (поблизу Луцька) 

Детальніша інформація та квитки за посиланням

Сайт: http://bandershtat.org.ua/

 

Якщо ви хочете побачити як твориться мистецтво каліграфії, тоді завітайте на фестиваль «Простір літер» 

Щорічно цю подію організовує Кирило Ткачов у партнерстві з міжнародною шрифтовою конференцією “Granshan”.Основними темами фестивалю є каліграфія шрифтовий, графічний та книжковий дизайн. Протягом 9-11 серпня відбуватиметься низка подій: майстер-класи, доповіді, презентації українських та іноземних фахівців. До того, учасники зможуть побачити виставки сучасних авторів та майстрів минулого. 

В рамках події пройдуть каліграфічні експерименти: джазово-каліграфічні експромти, розписи великих холстів та стін, спільна робота фахівців з різних країн. Фестиваль розраховано на широку аудиторію, окрім фахових, відбуватиметься ціла низка різних подій: жива музика, лекції від українських та закордонних спеціалістів, перегляди, ярмарок з сувенірною продукцією, фудкорт, майстер-класи для дітей. Ціна— 400 грн (на всі три дні фестивалю). У вартість квитка закладено вартість участі у деяких майстер-класах. Купити його можна за посиланням. (сайт) https://www.prostirliter.com/

Інформація: https://www.prostirliter.com/

 

Інтеркультурний фестиваль «Палітра культур» 

І досі чується відгомін мультикультурної історії Луцька, тому вже багато років поспіль відбувається фестиваль «Палітра культур. Метою заходу є популяризація культурної спадщини народів, які проживають на території міста Луцька, формування толерантного ставлення до інших культур та навичок взаємодії у багатокультурному середовищі. Представники найбільш колоритних етносів Луцька презентують лучанам та гостям міста свою автентичну музику, пісенне надбання, танці, красу національного одягу та розмаїття страв національних кухонь.

Фестиваль відбудеться 24 серпня, на різних локаціях міста. 

Інформація і фото: https://www.lutskrada.gov.ua/publications/palitra-kultur-u-lutsku

 

Фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет» 

Усіх поціновувачів середньовічної культури неодмінно запрошуємо на фестиваль «Князівський бенкет». Він вразить Вас співами мандрівних менестрелів, закружляє в танку, перетворить на лицарів та вінценосних осіб. Міщани одягнуться у свої найкращі шати, бо сам Великий Литовський князь Вітовт уважить своєю гордою ходою луцький люд! Ви скуштуєте найрізноманітніших страв, якими пригощали у Луцьку в той час, коли наше місто іменувалось Лучеськом Великим, і, найголовніше, почастуєтесь головним напоєм того часу, медовим диво-напоєм!

На Вас чекають лицарські бої, історичні лекції та майстер-класи, театралізовані дійства, танці та забави, майстерки та ярмаркування і навіть кінний театр. Відбудеться конкурс на кращий середньовічний костюм. Неможливо уявити це дійство без музики, тому завітайте на середньовічну дискотеку за участі білоруського гурту "PAWA". 

Фестиваль відбудеться 25 серпня. Серед основних локацій: Замкова площа та Луцький замок. Початок святкової ходи о 16:00 від Театрального майдану. 

Інформація: https://www.facebook.com/kniazivskyibenket/

 

«Стародавній Лучеськ. Доблесть віків» 

На цьому приємні новини не закінчуються, адже скоро стартує дводенний фестиваль «Стародавній Лучеськ. Доблесть віків». Свою майстерність показуватимуть лицарі з усієї країни. Бої, атракційні зони, середньовічні майстерні далеко не все, що буде відбуватися 31.08 – 01.09 у могутніх мурах замку Любарта!

Фото: https://www.facebook.com/AynaBeraLutsk/

Інформація: https://www.facebook.com/AynaBeraLutsk/ 

Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation» 

Найкращим завершенням літа стануть вільні джазові імпровізації. У період з 30.08-31.08 відбудеться одна із наймасштабніших культурно-мистецьких заходів Волині – міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation». 

За роки проведення фестивалю до Луцька прибували музиканти не тільки з багатьох регіонів України, а й з Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Італії, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Естонії та інших країн. Цього року на учасників чекає насичена програма: Nathan Williams & Lay D Funk (Польща-США), Natalia Lebedeva Trio feat Laura Marti, RAY BROWN JR (США-Ізраїль-Україна) Minimal Groove Band (Білорусь), Vibe Trio (Україна), Konstantin Kolesnichenko QUARTET (Україна), спеціальний гість Gregory Boyd (New Orlean, США). Приємним завершенням фестивальних днів стануть jam sessions, що відбуватимуться у клубі «Цитра». 

Місце проведення: Луцький замок, джазовий клуб «Цитра» (вул. Б. Хмельницького, 1б) 

Інформація: http://www.artjazz.info/ 

Не забувайте слідкуйте за анонсами. До зустрічі у Луцьку!

 

Автор: менеджер з туризму,

Оксана Мельничук

Центр туристичної інформації та послуг 

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: