ua en pl ru 
НОВИНИ
Луцьк на виставці UITM 2017!

Луцьк на виставці UITM 2017!

Головна подія осінньо-зимового туристичного сезону – туристична виставка UITM'2017 триває на території Міжнародного виставкового центру в м. Києві. Кращі вітчизняні та світові туроператори представлять усі актуальні напрямки внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму

Традиційно, ось уже сьомий рік поспіль, Луцька міська рада представляє місто на цьому заході. На луцькому стенді можна отримати широкий спектр поліграфії, що знайомить з туристичними можливостями міста, пропонує туристичні продукти. Тут також можна отримати фахові консультації та допомогу щодо переваг та планування подорожей до Луцька від працівників управління туризму та промоції міста, зокрема: начальника відділу промоції міста Богдана Каліша, начальника відділу розвитку туризму Юлії Дацюк та провідного спеціаліста відділу промоції міста Марії Цюприк.

До презентації міста на виставці долучилася ГС «Туристичний альянс Луцька» в особі керівника туристичного агенства «Нові мандри» Новицького Віталія. Також на стенді присутній луцький реконструктор предметів Середньовіччя Віктор Іщук, який привіз із собою цілу колекцію виготовлених власноруч автентичних музичних інструментів.

Стенд міста користується надзвичайною популярністю.

Довідка: UITM об'єднує компанії та національні туристичні офіси, які презентують різноманітні туристичні напрямки, покриваючи можливими маршрутами для подорожей майже всю планету. Участь у заході беруть компанії з 28 країн світу: Азербайджану, Бразилії, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Литви, Перу, Мальдівської Республіки, Мексики, Словаччини, США, України, Франції, Чехії, Еквадору та інших держав.

На виставці представлені об'єднані національні стенди Болгарії, Греції, Угорщини, Куби, Палестини, Таїланду, Туреччини, України, а також дебютує національний стенд В'єтнаму. Повернулись стенди Польщі та Єгипту.

В UITM традиційно беруть участь основні гравці міжнародного туристичного ринку, такі як Anex Tour, Coral Travel, Join UP!, TUI, Tour Club, Feeria, Siesta та ін. Цьогоріч до них вперше приєднаються компанії TransAvia, Pilot та TourPost.


Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: