ua en pl ru 
НОВИНИ
Місто Луцьк бере участь у Львівському Туристичному Форумі LTF та Міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО – 2017»

Місто Луцьк бере участь у Львівському Туристичному Форумі LTF та Міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО – 2017»

Працівники управління туризму та промоції міста Луцької міської ради не пропускають нагоди зустрітись з потенційними туристами, експертами та працівниками сфери туризму на масштабних заходах аби розповісти про принади та особливості міста, запозичити досвід та обговорити можливості для співпраці.

Начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська, начальник відділу промоції міста Богдан Каліш, головний спеціаліст відділу розвитку туризму Ірина Харчук та директор КП “Центр туристичної інформації та послуг” Катерина Теслюк, знайомлять усіх охочих з туристичними можливостями Луцька та Волинського краю.

До стенду міста Луцька підходять охочі дізнатись якомога більше інформації про визначні місця, цікаві екскурсії та заходи, про готельну та ресторанну базу міста. І, безумовно, ніхто не відходить від стенду без цікавих путівників, буклетів та листівок.

Довідка: виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» – це місце зустрічі представників національних та міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Ціллю виставки є популяризація туристичних можливостей, цікавих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

 

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: