ua en pl ru 
НОВИНИ
Незабаром алея троянд тішитиме око лучан та туристів!

Незабаром алея троянд тішитиме око лучан та туристів!

Невдовзі у Луцьку з'явиться алея троянд!

 ВОБО «Радість дитинства» реалізує однойменний еко-проект «Алея троянд» за фінансування Екоклубу (м.Рівне) та програми Активні громадяни від British Council. Локація алеї Проспект Волі 31, 33, повідомляє менеджер проекту Тома Бащук.

 «У центрі міста Луцьк є невеликий сквер з занедбаними газонами. В народі сквер має називу «Алея Троянд», хоча за моєї памяті там не було жодної квітки. Ми маємо на меті створити алею, яка відповідала б своїй назві «Алея Троянд» і започаткувати культуру озеленення та окультурення різних куточків міста», - маленька передісторія від заступника голови організації Лідії Кожевнікової.

 Власне, створення алеї — це розміщення 14 арматурних арочних конструкцій на клумбах, висадка троянд, що плетуться, посів трави.

 Організатори планують долучити небайдужих жителів міста для роботи над створенням алеї (посадки троянд), а також за доглядом за нею. За анонсами слідкуйте на сайті та на сторінці у Facebook.

 “Наразі погоджено всі питання та дозволи з владою для висадки троянд та встановленню конструкцій. Чекаємо фінального варіанту арок, знаємо, що на сьогодні їх фарбують, тож за кілька днів будемо скликати небайдужих до висадки майбутнього розарію!” - повідомляють представниці організації.

 Контактна особа: Тома Бащук (066) 0086011.

Джерело: Таблоїд Волині.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: