ua en pl ru 
НОВИНИ
У Луцьку стартує Туристичний сезон 2018!

У Луцьку стартує Туристичний сезон 2018!

Лучан та гостей міста запрошуємо на низку цікавих заходів до Відкриття туристичного сезону 2018!

 

«Весняні історії Старого Луцька»

12 травня 

Відкриття туристичного сезону у Луцьку припадає на теплу весняну пору. Прогріте сонячним промінням місто запрошує до себе мандрівників з усіх куточків Європи та світу. Ми ж, КП «Центр туристичної інформації та послуг», маємо гарний намір розповісти лучанам про цікаві сторінки минувшини, що прописані у життєписі давнього Луцька і діялися тут весняної пори у ретроспективі століть.

Запрошуємо помандрувати з нами старими міськими вулицями, заглянути до караїмської громади середини ХVI віку, послухати барокову поезію ХVII століття, довідатися, як будувалася єврейська синагога, взяти участь у присязі на вірність місту, уявно поспостерігати за стратою коханців на площі Ринок. Усі ці та низка інших цікавих історій чекатимуть на вас!

Екскурсія відбудеться у суботу, 12 травня, розпочнеться о 17.00 від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

Участь в історичній мандрівці – безкоштовна.

"Кликун-квест"

13 травня 

Завітай до Центру туристичної інформації та послуг у суботу, 13 травня, о 14.00 і дізнайтеся умови цікавого історичного квесту!

«Від святині до святині: пам’ятні сторінки релігійної історії Луцька»

19 травня

У рамках заходів до відкриття туристичного сезону в Луцьку КП «Центр туристичної інформації та послуг» запрошує на нову авторську екскурсію, присвячену ювілейним сторінкам релігійної історії Луцька.

300 років тому до нашого міста приїхали отці тринітарії – шляхетні духівники, що мали за мету визволяти із полону мешканців тих теренів, де розміщувався їхній монастир. Саме тут була намальована перша нині відома міська ікона Луцька «Святий Каетан», де зображена барвиста панорама нашого міста першої половини ХVIII століття.

За 90 років до моменту появи у Луцьку тринітаріїв, у стінах іншої святині – Хрестовоздвиженської церкви, вийшла друком збірка барокової поезії «Лямент по святобливе зошлому отцю Іоану Василевичу».

У тому, 1628 році, єврейський кагал Луцька отримав остаточний дозвіл на спорудження і зміг збудувати величну божницю-синагогу.

Ці та інші сторінки направду розмаїтої релігійно-культурної історії Луцька вам відкриють на екскурсії, що відбудеться у суботу, 19 травня.

Мандрівка стартуватиме від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

Участь в історичній прогулянці – безкоштовна.

Фестиваль "Князівський бенкет"

9 червня

Завітайте на феєричний фестиваль, що дозволить полинути у цікаву минувшину Луцька та Європи ХV століття! Лицарські бої, частування волинськими смаколиками, автентична середньовічна музика та безліч розваг - усе для гостей Луцька!

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: