ua en pl ru 
НОВИНИ
У Луцьку відкрилася виставка "Катерина Таїландська"

У Луцьку відкрилася виставка "Катерина Таїландська"

Сіамська принцеса - Катерина Десницька - родом із Луцька! За ініціативи управління туризму та прмоції міста Луцької міської ради в рамках проекту «Імена Луцька» спільно з Волинським краєзнавчим музеєм, за сприяння Міжнародного фестивалю «Anne De Kiev Fest» та Почесного Консульства Королівства Таїланд в Україні у приміщенні Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20)відбулося відкриття виставки «Катерина Таїландська».

Народилась Катерина Десницька 26 квітня (9 травня) 1886 року в родині голови Луцького окружного суду Івана Степановича Десницького. Згодом родина переїхала до Києва, де Катерина шість років навчалася у найкращій в місті Фундуклеївській жіночій гімназії (серед її випускниць — поетеса Анна Ахматова (Горенко), співачка і дружина відомого художника – Надія Забіла-Врубель, одна із засновниць жіночого руху в Україні – Софія Русова). 

На балу синьоока золотоволоса дівчина познайомилась із гвардійським гусаром. Красивий юнак виявився сином Сіамського короля Рами П’ятого – принцом Чакрабонґсе. Він нещодавно блискуче закінчив імператорський Пажеський корпус і вступив до Академії Генштабу. 

У Катрусю заморський принц закохався з першого погляду. Вона відповіла йому взаємністю. Це кохання було щирим і відчайдушним. Проте, Схід і Захід в долі закоханих не поспішали зійтися разом...

Що ж було далі - пропонуємо вам дізнатися самостійно, відвідавши виставку, присвячену сіамській принцесі. До слова, експозиція діятиме до початку грудня.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: