ua en pl ru 
НОВИНИ
Відбувся квест "Упізнай Луцьк"!

Відбувся квест "Упізнай Луцьк"!

У суботу, 29 грудня 2018 року, відбувся квест «Упізнай Луцьк», організований Центром туристичної інформації та послуг. Для участі у змаганні потрібно було просто зареєструватися, заповнивши невеличку анкету. Зголосилися три команди сміливців, охочих позмагатися за звання кращого знавця міської історії та сучасності Луцька.

Учасники ще до початку квесту проявили свою креативність, називаючи свої команди «Курдишмяк та ще один», «МІД», «Ольгерда». Ентузіазму нікому не бракувало, отож, після ознайомлення із правилами змагання всі вирушили за вказаними маршрутами на пошуки вказаних локацій.

Завдання вже чекають на учасників! (Світлина: VisitLutsk.com)

Упевнено йшла команда «Курдишмяк та ще 1». Чітко, крок за кроком хлопці надсилали квесторам світлини віднайдених об’єктів. Тому не дивно, що такі розміреність і кмітливість допомогли команді прийти першою до фінішу (уже рівно через годину від початку змагань).

Учасники команд під назвою «МІД» та «Ольгерда» знаходили локації не менш упевнено, щоправда, повернулися до точки старту дещо пізніше. Згодом зізналися, що втратили трохи часу через власну неуважність :)

Як не дивно, зимовий квест видався… дощовим, тому коли учасники повернулися до Центру туристичної інформації та послуг, на них, окрім подарунків, чекали теплий чай та солодощі. Адже всі таки гарно попрацювали!

Ще годину тому були суперниками, а зараз за горням запашного чаю обговорюють свої помилки та досягнення! (Світлина: VisitLutsk.com)

Як зазначають самі учасники, деякі завдання виявилися дещо передбачуваними і нескладними. Але були і такі місця, у яких вони раніше навіть не бували! Усі погодилися, що такий спосіб дізнатися більше про своє місто є досить невимушеним, але з легким присмаком конкуренції. А тим паче, коли змагаєшся за цінні подарунки :) Адже на пам'ять про цей день всі отримали гарні призи від Центру туристичної інформації та послуг.

Команди "МІД" та "Курдишмяк та ще один" із подарунками та гарним настроєм (Світлина: VisitLutsk.com)

Дякуємо всім, хто долучився до суботнього квесту «Упізнай Луцьк!». Слідкуйте за нашими новинами, приходьте ще і любіть рідне місто!

*Спортивно-інтелектуальний квест «Упізнай Луцьк» організований КП «Центр туристичної інформації та послуг» з метою промоції минувшини міста та його сьогодення. Ідея змагань – за старими світлинами Луцька віднайти сучасні об’єкти. Участь у квесті є безкоштовною.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: