З нагоди Всесвітнього Дня гідів запрошуємо гідів Луцька, представників туристичного активу, зокрема туроператорів, на зустріч із тренером WFTGA (Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів) Геннадієм Чудновцем.
Створіть своїй коханій/ своєму коханому незабутню атмосферу свята ‒ замовте романтичну фотоекскурсію Луцьком!
Кожен із нас має особливу та унікальну історію свого роду. Та чи всі замислюються над тим, ким були, чим жили та де мешкали наші предки? Прагнення повернутися до рідних витоків, історичної батьківщини і минулого родини – це і є новий напрям у туристичній сфері, назва якому – сентиментальний (ностальгійний) туризм.
Як укладали шлюби у ту епоху, чи існувало справжнє відчайдушне кохання і на що воно штовхало мешканців Луцька, якою була кара за перелюби-подружні зради, як зверталися до коханих і милих серцю людей ‒ про це та багато інших цікавинок почуєте, завітавши на безкоштовну екскурсію від нашої Оксани Штанько.
8 лютого о 17.00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться лекція на тему «Політична еліта Волині на З'їзді європейських монархів у Луцьку 1429 року». Це уже третя публічна лекція в рамках просвітницького проекту «1429: З'їзд європейських монархів». Лектор — історик, краєзнавець, автор книг «Волинь у сутінках української історії XIV-XVI ст.», «Луцький замок», «Оповідання з давньої історії Луцька» та ін.
Обирайте подію на свій смак!
СІЧЕНЬ 1429 РОКУ: ЛУЦЬК В ЕПІЦЕНТРІ «КОРОНАЦІЙНОЇ БУРІ» 31 січня о 15.00 Музей історії Луцького братства запрошує на публічну лекцію «Луцький з’їзд 1429 року: джерела та інтерпретації», яка пройде з присвятою 590-й річниці події.
У 2019 році у Луцьку відзначатимуть 590-річницю з'їзду європейських монархів. З цієї нагоди у нашому місті відбуватиметься багато подій та заходів. Ця історична подія стала важливою віхою у розвитку Луцька.
Протягом 12 - 13 січня на Театральному майдані міста відбувся тринадцятий міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку». Участь у фестивалі взяли багато колективів із Польщі, Білорусі, Литви. У програмі фестивалю: колядки, вертепні дійства, забави для дорослих і дітей, святковий ярмарок та різдвяні частуванння.
То найдавніший замок – державна резиденція в Україні. Таке собі «Межигір’я» часів Київської Русі. Замок Любарта або Луцький замок рідко вдається побачити засніженим, бо зими на Волині частіше мокрі, ніж сніжні. Але нинішні хранителі князівської обителі запевняють: взимку він зовсім інший, і туристи його таким люблять навіть більше. Містичні історії тут починаються щойно зимове сонце йде за горизонт. І саме взимку майже 600 років тому в засніженій та холодній резиденції князя Вітовта відбулася найвеличніша з історій цієї фортеці.