ua en pl ru 
Наші партнери

logo_lutsk_city_council.jpg

Відкриття Центру туристичної інформації та послуг відбулося за підтримки Луцької міської ради. Зокрема, було виділено приміщення по вулиці Сенаторки Левчанівської, 2, а також кошти для створення офіційного туристичного сайту міста. Управління міжнародного співробітництва та туризму надало велику підтримку у підготовці та проведенні відкриття Центру, та надалі бере активну участь в організації різного виду подій та фестивалів у нашому місті. 

untitled.jpeg

Visit Ukraine – єдиний національний багатомовний Інтернет портал про туризм в Україні. На сьогодні Visit Ukraine – комунікаційний проект в сфері ділового туризму, що входить в ряд світових асоціацій (National Tours Association, Global Business Travel Association), приймає участь у найбільших подіях (IMEX, World Travel Market, EIBTM). Ціль компанії: створення позитивного іміджу та популяризація України як туристичного напрямку.

Маючи можливість розміщення інформації на сайті visittoukraine.com  Центр туристичної інформації та послуг є частиною єдиної медіа групи Visit Ukraine.

Volyn_news_logo.jpg

Волинські новини – постійний інформаційний партнер Центру туристичної інформації та послуг. На цьому сайті завжди можна прочитати найсвіжіші новини про діяльність, заходи та події, які організовує Центр, та фото із них. 

mozhlyvosti-logo.png

Портал "Можливості в Україні" - безкоштовні виставки та ярмарки".

ko-tourism-for-patner-240x120.png

Відвідавши сайт «Київщина туристична», Ви отримаєте оперативну, достовірну і цікаву інформацію про туристичне життя столичного регіону, якою зможуть скористатися не тільки професіонали турбізнесу, а і всі, хто бажає ближче познайомитись з туристичною Київщиною та змістовно провести своє дозвілля.

ico_180_volyn.jpg

Інтернет-видання «ВолиньPost» - це динамічний і цікавий сайт Волині, який пропонує актуальні новини, ексклюзивні матеріали, оригінальні авторські статті, інтерв’ю та публікації аналітичного характеру.

vidpochynok.png

Відпочинок у Луцьку – сайт про відпочинок та розваги у Луцьку, створений і розвивається з єдиною метою — надати Вам можливість отримати повну, об'єктивну та корисну інформацію про заклади, пов'язані з відпочинком та розвагами у Луцьку.

Print