ua en pl ru 
JAK SPĘDZIĆ CZAS

Sport i aktywny wypoczynek

 • Stadion "Awangard"

  Stadion "Awangard"

  Stadion "Awangard" - centralne boisko miasta, który posiada miejsca dla 12 080 widzów. Wybudowany w roku 1923. Jest bazą treningową i stadionem dla rozgrywek Klubu futbolowego "Wołyń".

 • Kompleks sportu i rozrywki "Adrenalin City"

  Kompleks sportu i rozrywki "Adrenalin City"

  Kompleks sportu i rozrywki "Adrenalin City" oferuje ciekawe rozrywki dla każdego. Także "Adrenalin City" daje świetną możliwość organizowania świąt korporacyjnych oraz zawodów z różnych dyscyplin sportowych.

  9.00 - 24.00

 • Arena Sport

  Arena Sport

  Arena Sport - to uniwersalny kompleks sportowy unikalny dla Ukrainy zachodniej. Podstawową zaletą jest podział pomieszczenia na kilka wielofunkcyjnych placów.

  07:00 - 24:00

 • Klub nurkowy Łucka

  Klub nurkowy Łucka

  Klub złączył miłosników nurkowania i podwodnego myśliwstwa Łucka i obwodu wołyńskiego. Klub chętnie zapoznaje wszystkich ciekawskich z tajemniiczym podwodnym swiatem.

 • Kompleks sportowy "Drive"

  Kompleks sportowy "Drive"

  Sportowy kompleks "Drive" oferuje usługi dla aktywnego wypoczynku i uzdrowienia dorosłych i dzieci. W kompleksie działa zawodowa szkoła tańca Stylez oraz jedyne w Łucku studio baletu.

  8.00 - 22.00

 • Kompleks rozrywki i wypoczynku "101 kilometr"

  Kompleks rozrywki i wypoczynku "101 kilometr"

  "101 kilometr" - to świetny powód dla wypoczynku w drodze. Kompleks znajduje się na 101. km trasy Uściług-Kijów, dlatego chętnie zaprasza podróżujących.

  24/7

 • Kompleks sportowy "Olimpia"

  Kompleks sportowy "Olimpia"

  Sportowy kompleks "Olimpia" to cztery otwarte korty tenisowe oraz jeden zamknięty, ścieżki dla gry w mini-golfa, pole ze sztucznym nakryciem dla halowej piłki nożnej, siłownia, zajęcia z aerobiku, fitnesu etc. Kompleks działa od sierpnia 2008 roku.

  8.00 - do ostatniego klienta

 • Lodowisko "Snigowa korolewa"

  Lodowisko "Snigowa korolewa"

  "Snigowa korolewa" - to kryte lodowisko w Łucku. Zostało otwarte w 2006 roku. Są tu organizowane liczne turnieje klubu hokejowego "Łuck", międzynarodowych zawodów. Klienci mogą jeździć na łyżwach, wynająć instruktora, wypożyczyć łyżwy, jest możliwość uczestnictwa w treningu hokejowym.

  11:00-23:00

 • Specjalna szkoła pływacka dla dzieci i juniorów

  Specjalna szkoła pływacka dla dzieci i juniorów

  Basen znajduje się w centralnej części miasta. Posiada 6 torów o długosci 25 metrów, 2 wieże o wysokości 3 i 5 m, mały basen beztorowy o wymiarach 5x10 m. W basenie organizowane są miejskie, obwodowe, ogólnoukraińskie zawody pływackie.