ua en pl ru 
З'ЇЗД ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОНАРХІВ

Маршрут «Відчуй князівську гостинність!» (2,5 дні)

День 1 (п’ятниця)
21:00 Приїзд у Луцьк. Поселення в готелі.

День 2 (субота)
9:00 Сніданок в готелі. Частування середньовічними стравами. Етикет середньовічного застілля.
11:00 Пішохідна екскурсія Старим містом: Замок Любарта, костел Св. Петра і Павла, домініканський монастир, монастир бригіток, комплекс споруд Луцького Хресто-Воздвиженського братства та інші пам’ятки архітектури – свідки минулих століть.
13:00 Майстер-класи з лицарських боїв, стрільба з лука та скелелазіння по мурах Луцького замку.
15:00 Обід у ресторані «Корона Вітовта», що розташувався під мурами Луцького замку, частування середньовічними стравами.
17:00 Поїздка у с. Котів у клуб екологічного туризму «Земля коней»: майстер-класи з верхової їзди, лісові маршрути, рибалка, практичні заняття по догляду за тваринами, фіто-чан, конкурси та змагання, домашня кухня.
21:00 Повернення у готель.

День 3: (неділя)
8:00 Сніданок
9:00 Виїзд у Дубно. Відвідання Дубенського замку, Тараканівського форту.
13:00 Пікнік на природі.
16:00 Відвідання резиденції князів Радзивілів у смт. Олика
18:00 Повернення у Луцьк.
19:00 Костюмований середньовічний банкет.

 

Маршрут: «Цілюща вода, достойна княгинь!» (3 дні)

День 1:
Приїзд у Луцьк. Поселення в готелі.
Пішохідна екскурсія Старим містом: Замок Любарта, підземелля костелу Св. Петра і Павла, домініканський монастир, монастир бригіток, комплекс споруд Луцького Хресто-Воздвиженського братства та інші пам’ятки архітектури – свідки минулих століть.
Обід у ресторані «Корона Вітовта», що розташувався під мурами Луцького замку, частування середньовічними стравами.

День 2:
7:00 Виїзд з Луцька
9:00 Приїзд у Володимир-Волинський. Огляд замкових валів, Свято-Успенського собору – пам’ятки архітектури часів Київської Русі, Василівської церкви, а також екскурсія до однієї із найдревніших пам’яток часів хрещення Русі Володимиром Великим – Святогірського Успенського Зимненського монастиря.
14:00 Приїзд на Шацькі озера. Понад 20 унікальних озер, перлиною серед яких є озеро Світязь – найглибше, найбільше та найчистіше в країні. Світязька вода – цілюща, збагачена сріблом, йодом та гліцерином.
Ще багато століть тому дружини знатних вельмож замовляли собі воду зі Світязя для вмивання та прийому ванн, які мали омолоджувальні властивості.
Майже уздовж всієї берегової лінії озера ростуть ліси. Тут можна вдосталь надихатися ароматом хвої, назбирати чорниці, ожини, грибів.
Поселення в будинках котеджного типу. Замовлення харчування.

День 3:
18:00 Від’їзд з озера Світязь.

Маршрут «Шляхами князів. І я там був, мед-пиво пив!» (2 дні)

День 1:
11:00 Приїзд у Луцьк. Поселення в готелі.
12:00 Пішохідна екскурсія Старим містом: Замок Любарта, підземелля костелу Св. Петра і Павла, домініканський монастир, монастир бригіток, комплекс споруд Луцького Хресто-Воздвиженського братства та інші пам’ятки архітектури – свідки минулих століть.
13:30 Обід у ресторані «Корона Вітовта».
14:00 У вас є можливість скуштувати мед, який пили волинські князі! Дегустація традиційного українського напою – медівки у «Медовій хаті», відвідання пасіки і Музею бджільництва (с. Баїв). Майстер клас з викачування меду.
17:00 Приїзд в с. Рокині. Тут серед березового гаю біля мальовничого озера діє скансен – музей народної архітектури і побуту під відкритим небом, де можна ознайомитись із традиційним селянським побутом волинян. Тут Вам і селянські двори із затишними садибами, клунями та хлівами, криницями й тинами, і вітряк ХІХ століття, і кузня, і дерев’яна капличка, і знаряддя землеробства, а ще до всього можна доторкнутись, потримати в руках, спробувати в роботі, відпочити у запашному сіні, покататись на конях.
Вечеря: У Скансені топиться стара піч, в якій готують страви волинської кухні, тому їх неодмінно треба скуштувати!
20:00 Повернення в готель.

День 2:
8:00 Сніданок.
9:00 Виїзд у Дубно. Відвідання Дубенського замку, Тараканівського форту.
13:00 Обід.
16:00 Відвідання резиденції князів Радзивілів у смт. Олика.
18:00 Тунель кохання у смт. Клевань.
20:00 Повернення у Луцьк.
21:00 Вечеря у ресторані «Земан», дегустація пива від пивзаводу «Земан», заснованого ще у 1888 році.

 

Print