ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • У Луцьку відгудів фестиваль Urban City

  У Луцьку відгудів фестиваль Urban City

  11 серпня у Луцьку відбувся фестиваль вуличної культури Urban City. У Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки зібралися представники чи не усіх видів вуличного мистецтва, представлених в Україні.

 • Ніч у Луцькому замку: як це було

  Ніч у Луцькому замку: як це було

  Ніч з 29 на 30 червня варто було провести саме у Луцькому замку - саме тут, під сяйвом сотень вогнів можна було не лише побачити і почути гурти з різних куточків Європи, але й навчитися давнім танцям, скуштувати традиційні страви і навіть зустрітися з князем Любартом. Цьогорічна "Ніч у Луцькому замку" запам'ятається завдяки тривимірній відеоінсталяції та потужному концерту від Ніно Катамадзе та гурту Insight.

 • Промотур "Магія Волинської казки"

  Промотур "Магія Волинської казки"

  18 червня у Рожищенському районі провели промотур "Магія Волинської казки"

 • Виставка "всесвітніх" митців у Луцьку

  Виставка "всесвітніх" митців у Луцьку

  6-го квітня у галереї "Луцьк" відкрили виставку-конкурс робіт молодих митців "Я - це Всесвіт". Виставка відбувається у рамках проекту Art Now Session.

 • Виставка вишитих ікон Олександра Шума

  «Вишита молитва духу»

  4 березня у Центральній міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття виставки вишитих ікон Олександра Шума під назвою «Вишита молитва духу»

 • Відкриття виставки фотографій юної лучанки Анни Теа

  Відкриття виставки фотографій юної лучанки Анни Теа

  31 березня о 16.00 у коворкінг-центрі “Репортер” відбулася презентація фотовиставки 19-річної лучанки Анни Теа під назвою “F.I.S.H” (False In Saving Harmony)

 • Виставка скульптур Богдана Ясинського

  Виставка скульптур Богдана Ясинського

  Сьогодні 19 березня в художній галереї міста Луцьк відбулося відкриття виставки скільптури.

 • Лучан засипали мильними бульбашками

  Лучан засипали мильними бульбашками

  В Палаці культури нашого міста відбулося захоплююче Bubble Show.

 • Ловіть момент: засніжене Старе місто

  Ловіть момент: засніжене Старе місто

  Не за горами весна, проте зима не перестає дивувати нас своїми подарунками і регулярно вкриває Луцьк білою пеленою. Старе місто у цей час має дивовижний вигляд і неповторну атмосферу взимку. Тому, спеціально для вас, презентуємо невеликий фоторепортаж зимового Луцька з архівів історико-культурного заповідника "Старий Луцьк" та фотографій Артура Альошина.

 • Фотовиставка газети "День"

  Фотовиставка газети "День"

  Сьогодні, 30 січня 2013 року, у м. Луцьку в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки відбулася презентація фотовиставки газети „День”. Відкрили виставку головний редактор газети «День» Лариса Івшина та ректор університету Ігор Коцан.