ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Art Jazz Cooperation - останні акорди літа

back
Традиційно у Луцьку з літом прощаються під джазовий акомпанемент. Art Jazz Cooperation знову сколихнув мури Луцького замку емоціями та приємною музикою.

Art Jazz Cooperation зазвичай відбувається на межі літа і осені одразу у двох містах - Луцьку та Рівному. Цей рік не був винятком - 30 серпня лучани та усі, хто вирішив смакувати останні дні літа у Луцьку, стали свідками музичного дійства у древньому замку. Рівняни цього дня також не нудьгували, але ми ж не про них ;)

Джазового вечора та життя побажали шанувальникам імпровізаційної музики поважні гості фестивалю: Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації Володимир Лисюк, депутат Луцької міської ради Анатолій Пархом’юк та президент Луцького джазового клубу Олег Баковський.

Головною зіркою на сцені Art Jazz Cooperation став американець Френк Паркер з колегами із Польщі та України, що приготували програму "Looking forward to meeting". Перед його виступом усіх присутніх розважали відомий далеко за межами Луцька гурт "Пластилін" та київський Bloom Band. Звісно, на завершення не обійшлося без музичних імпровізацій, до яких долучались охочі музиканти.

На завершення учасники фестивалю "поласували" не лише джазовий "джем", але й побачити вогняне шоу.

Фото: Ірина БОНДАРУК, Любов ГОРАЙ

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: