ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Луцьк презентували на І Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців»

back
Фестиваль проходив у Києві в Ботанічному саду імені Фоміна. Свої туристичні продукти, а також мистецький та культурний потенціал презентували різні регіони України.

30-31 травня 2015 року місто Луцьк було успішно презентовано на І Всеукраїнському туристичному фестивалі «У гості до українців», що проходив у Києві в Ботанічному саду імені Фоміна. Свої туристичні продукти, а також мистецький та культурний потенціал презентували регіони України: туроператори, турагенти, готелі, санаторії, ресторани, музеї, заповідники, етнокомлекси, народні майстри, творчі колективи, які розміщувалися на локаціях: «Туристична Україна», «Романтична Україна», «Талановита Україна», «Щаслива Україна», «Смачна Україна».

Протягом двох днів луцька делегація у складі начальника відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Катерини Теліпської, провідного спеціаліста відділу промоції міста Ольги Фроленкової, голови ГО «Братство бджолярів Землі Волинської «Ройовий стан» Володимира Дмитрука, художниці-соломкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Кравчук Марії, майстра реконструкції старовинних музичних інструментів Іщука Віктора знайомили киян та гостей міста із туристичним та культурно-мистецьким потенціалом нашого міста та області.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: