ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми це зробили! Ми відкрили першу та єдину еко-ялинку в Луцьку

back
КП «Центр туристичної інформації та послуг» разом зі своїми друзями ВОГО "Твори добро" та ГО "Пятерня" прикрасили найвищу ялинку в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

Ми витратили багато сил та енергії, але це було того варте. Наша ялинка вийшла унікальною, адже аналогів їй немає не лише на Волині, а й в Україні.

На святкове відкриття еко-ялики завітав навіть сам Св. Миколай з ангеликами, а автори найкращих лампочок отримали цінні подарунки. Можливо комусь наші іграшки можуть не здатися витвором високого мистецтва, але в них було вкладено позитивні емоції та любов їх майстрів. Подарунки ж для подальшого розвитку творчості юних митців підготували інтернет-магазин ROSA.UA та ГО "Пятерня".

До нашого заходу приєднався також секретар Луцької міської ради Григоренко Сергій Анатолійович, котрий привітав учасників із вдалим початком та підтримав екологічну складову акції.

Ми ж в свою чергу намагатимемося продовжувати працювати в цьому напрямі та організовувати ще більше цікавих еко-заходів.

Отож, КП «Центр туристичної інформації та послуг» буде продовжувати збирати старі лампочки, щоб наша ялинка ставала все красивішою та красивішою з кожним роком.

Ще раз висловлюємо окрему подяку нашим партнерам: ВОГО "Твори добро", ГО "Пятерня", інтернет-магазину ROSA.UA, СГО "Молодіжна платформа", Центру реабілітації інвалідів з дитинства "Джерело життя", кафе здорової їжі "Оазис", Волинській організації НСХУ та книгарні “РУНІКА”.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: