ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Під мурами замку Любарта відбувся лицарський турнір

back
На Замковій площі 20 серпня відбувся лицарський турнір. Чоловіки в 50-кілограмових обладунках змагалися за честь обрати свою «даму серця» з присутніх панянок. Так лучан вітали з Днем міста організатори фестивалю історичної реконструкції «Князівський банкет».

Відкриття фестивалю розпочалося зі святкової ходи учасників, маршрутом через Братський міст, вулицю Кафедральну та Замкову площу.

Актори у костюмах та обладунках верхи на конях крокували старовинною вулицею на зустріч з містянами, які зачекалися «хліба та видовищ».

 На Замковій площі лицарів зустрів знаменитий «луцький кликун», який запрошував усіх цікавих зупинитись, та приєднатись до святкового дійства.

Панянки у середньовічних костюмах частували усіх присутніх медовухою та цукерками.

Зі сцени лучан привітав зі святом «князь Любарт» в супроводі всієї придворної знаті. Він і дав старт довгоочікуваному лицарському турніру.

Лицарі, переодягнені в обладунки різних епох та культур, схрестили мечі. Вага одного такого костюму сягала в середньому 50 кілограмів. Але винагорода за перемогу була особливо почесна. Переможець турніру міг обрати даму серця з присутніх панянок, а вона, своєю чергою, отримала звання «Почесна княжна Луцька».

Актор в обладунках, який першим «поліг» на полі бою, зізнався, що ні спека, ні поразка в першому змаганні не завадить йому висловити свої почуття «почесній княжні свого серця».

Джерело: Волинські Новини

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: