ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Прогулянка Старим Луцьком

back
27 вересня, у Всесвітній день туризму, Центр туристичної інформації та послуг запросив лучан та гостей міста на прогулянку Старим Луцьком.

Усі бажаючі мали змогу познайомитися з цікавою історією луцьких сакральних пам’яток, адже за свою історію наше місто побачило чимало різних культур та віросповідань.

Першим об’єктом досліджень став монастир Тринітарїів. Сучасним лучанам, здебільшого, приміщення колишнього монастиря відоме тільки як військовий госпіталь, тому його 300-річна історія багатьох здивувала та зацікавила. Далі екскурсовод Віктор Загрія розповів чимало цікавих легенд про нинішню площу – Братський міст. Раніше це було дуже романтичне місце, з якого відкривалась неймовірна панорама на Луцький замок. Архітектурний комплекс луцького братства - місце з багатою історією. За чотири століття він пережив численні пожежі, руйнації. А за часів Радянського Союзу у церкві був планетарій. Пан Віктор розповів, що, будучи школярем, і сам часто полюбляв туди бігати.

Далі наш маршрут пролягав через Площу ринок, Лютеранську кірху, будинок, де проживала Леся Українка, монастир Шариток та Кафедральний костел св. Петра і Павла.

Приємно було побачити на екскурсії й школярів, а розповіді з дитинства нашого екскурсовода зацікавили юне покоління досліджувати історію рідного міста.

 

Фото та стаття: КОБЕР Аня

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: