ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Театр-студія «Коло Лесі» на відкритті туристичного сезону в Луцьку

back
15 травня у Луцьку відкрили туристичний сезон. Усі охочі долучилися до староміської прогулянки, занурилися в епоху королівського міста початку ХVІІ століття. Період Речі Посполитої, де славетне міщанство саме вершило історію свого краю, а в повсякденні послуговувалися постулатами маґдебурзького права, був славною сторінкою луцької минувшини.

Цікаво і знаково, що значну допомогу в підготовці та втіленні концепції екскурсії Центру туристичної інформації та послуг Луцька надала молода та креативна театр-студія «Коло Лесі».

Талановитою молодіжжю професійно опікується і навчає мистецтву театральної гри заслужена артистка України, режисер і просто чарівна жінка Світлана Органіста. Відтак її підопічні зґрабненько перенесли екскурсантів до «маґдебурзького» міста.

Історичні образи, втілені акторами театру, - урядники Луцького маґістрату русин Антоній Добрянович та шотландець Олександр Бендерман. Саме вони з глибини століть промовляли й говорили про «справи міські» перед зацікавленими й здивованими глядачами.

Добрим доповненням до гри чоловіків, були образи двох міщанок. Йдучи од Стиру, лучанки оповіли про киянина Самійла Бахчу, який «не гоже чинячи», луцький торговельний склад оминав. Дівчатка органічно передали емоції правомірного обурення, поважно розмовляли із славетними урядниками як і належало тогочасним мешканкам Луцька.

Тож, Центр туристичної інформації та послуг висловлює величезну подяку пані Світлані та її учням – Івану Дунайському, Сергієві Фелістовичу, Ірині Грошевій, Дарині Гребенко, Остапу Жежеруну.

Захоплюємося талантом, змагаємо до подальшої співпраці!

Фото: Район. Луцьк, Таблоїд Волині. 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: