ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

У Центрі туристичної інформації та послуг відкрили "Соціальну вітрину"

back
Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, відбулось урочисте відкриття «Соціальної вітрини» в Центрі туристичної інформації та послуг. «Соціальна вітрина» - благодійний проект, який спрямований на інтеграцію дітей з особливими потребами у суспільне життя міста.

Вироби, представлені у «Соціальній вітрині», виготовлені дітками з ВОГО «Джерело життя» та ВОГО «Батьки дітей з синдромом Дауна». При виготовленні сувеніру дитина вкладає в нього надзвичайно багато зусиль, тому кожен, хто придбає таку ручну роботу, зможе відчути силу вкладених переживань. Кошти, що надійдуть від продажу цих сувенірів, будуть передані на придбання матеріалів для розвитку творчості у ВОГО «Джерело життя» та ВОГО «Батьки дітей з синдромом Дауна», що дасть діткам можливість і далі розвивати свої здібності.

Вітрину презентували заступник міського голови Луцької міської ради Тарас Яковлев Володимирович, директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галан Ліна Вікторівна, начальник Управління туризму та промоції міста Бунда Наталія Петрівна. Із словами подяки за підтримку та розуміння виступили члени правління ВОГО «Джерело життя» та ВОГО «Батьки дітей з синдромом Дауна» Тетяна Синінська та Тетяна Сухачевська відповідно.

«Ми щиро раді, що наш Центр туристичної інформації та послуг виконує не тільки інформаційно-промоційну складову, але ще й соціальну. Адже вироби цих діток, яких сміливо можна назвати майстрами-початківцями, радуватимуть око і лучанина, і туриста, що буде моральною підтримкою та стимулом розвиватися для авторів», - зазначив заступник міського голови Тарас Яковлев.

«Діткам потрібно інтегруватись у суспільство і рушійною силою в цьому є можливість самореалізації», - зазначила Ліна Галан.

Тетяна Синінська додала, що мистецтво зцілює фізично і духовно, тому такі проекти надзвичайно потрібні: «Ми хочемо творити і дарувати частину себе. Хочемо, щоб творчість надихнула перемогти всі труднощі».

Наприкінці заходу кожен присутній отримав солодкий подарунок від ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ». На жаль, ще одного подарунка, безкоштовної екскурсії Луцьком, у зв’язку з несприятливими погодними умовами, діти не отримали. Проте організатори запевнили, що діти отримають цей подарунок, як тільки буде сприятлива погода.

Організатори: КП «Центр туристичної інформації та послуг», Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВОГО «Джерело життя», ВОГО «Батьків дітей з синдромом Дауна»

Print 

1 Відгуки Відвідувачів

  • Carlton Matheson03-09-2019 23:22відповісти

    スーパーコピー時計優良店のNOOB製偽物ブランド時計コピーN級品通販『iwatchla.net』 スーパーコピー時計激安通販優良店『www.iwatchla.net』,プロの偽物ブランド時計コピー製造先駆者,商品は全て最高な材料優れた技術で造られて。NOOB製スーパーコピー時計は本物ブランド時計に負けない!商品日本国内佐川急便配送!2~4日間程度お届け可能となります。 <a href="https://www.iwatchla.net/">スーパーコピー 最高級</a> <a href="https://www.iwatchla.net/">ブランド時計コピー 届く</a> <a href="https://www.iwatchla.net/">スーパーコピーブランド 完璧複製</a>

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: