ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

У Луцьку молодь різних країн знайомилася та налагоджувала співпрацю!

back
Сучасний світ дуже глобалізований та для сталого розвитку потребує комунікації та співпраці між різними культурами, віросповіданнями та поглядами. Одне із таких знайомств відбулося у обласному центрі Волинської області, де волонтери міжнародної організації AIESEC розповідали та презентували свої звичаї, танці, національний одяг.

Нагадаємо, що в Україні діє програма «Відкритий світ» у рамках якої до країни завітало чимало молодих іноземних гостей, які власне допомагали українцям у вивченні англійської мови та розуміння їхнього культурного багажу.

Саме 17 липня на території креативного простору «Озерний вітер» відбувся захід «Зустріч Культур» де волонтери Ебделгамид Юніс, Мохаммад Адель, Усама Айман Соліман з Єгипту, Егсен Килич і Іуп Мірас Сарігул з Туреччини, Веджайн Бен Шаабан з Тунісу, і Еллісон Стоунер зі США знайомили Волинську молодь із життям у своїх рідних країнах. Кожен із учасників підготував свою презентацію, де були танці співи та активності для молодих людей.

 Захід організував Молодіжний центр Волині для поширення ідеї мультикультурності. Відповідно до інформації із енциклопедії Мультикультуралізм — явище суспільного життя, яке полягає в співіснуванні у рамках одного суспільства багатьох культур. Також цим словом називають філософський світогляд і теорію, які стверджують, що наявність у суспільстві багатьох культур — це природній стан суспільного життя і до нього треба ставитись відповідно.

 За словами волонтера Корпусу миру США – Елісон Стоунер, це не останній захід для пропагування різноманіття та мультикультурності у Луцьку. Елісон і надалі планує реалізовувати подібні проекти у місті.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: