ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

У Луцьку - презентація Львова

back
Сьогодні, 17 серпня, триває презентація Львова у Луцьку. Окрім офіційних зустрічей та презентації туристичного потенціалу міста, лучанам роздаватимуть листівки, а ввечері заграє вуличний оркестр симфонічної музики.

Представники Львівської міської ради та туристичного бізнесу, які завітали до Луцька, зустрілись із міським головою Миколою Романюком та працівниками Луцької міської ради.

О 12.00 у Палаці культури Луцька відбулась зустріч у ширшому колі, до участі у якій запрошували, перш за все, представників туристичних агентств та громадських ораганізацій Луцька, а також журналістів.

Заступник міського голови Львова Василь Косів розповів про заплановані до кінця 2012 року фестивалі, а представники туристичного бізнесу розповіли про діяльність мережі хостелів Home Hostel, Аквапарку "Пляж", агенції екстремального відпочинку Crazy tour. Культуру Львова презентували на прикладі Львівської обласної філармонії.

Усі учасники зустрічі отримали подарунок від Львів'ян - солодощі з Львівської майстерні шоколаду.

Прогятом дня на лучан чекають інші заходи, зокрема, увечері від 17.30 до 18.00 у сквері "Зоряний" (вул. Лесі Українки, 24) зіграє  вуличний оркестр симфонічної музики. Від 18.00 він гратиме на Театральному майдані.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: