ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

back
8 листопада відбулося відкриття другого у Луцьку пункту велопрокату. Подія зібрала на одному майданчику любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та охочих активно провести вільний час.

Велопрокат - це соціальний проект, який створено за сприяння КП "Центр туристичної інформації та послуг" Луцької міської ради, підприємства "Луцький велопрокат" та, відтепер, еко-кафе здорового харчування "Оазис". Вже протягом тривалого періоду лучани та гості нашого міста мають можливість користуватися послугами пункту велопрокату, що знаходиться на вул. Сенаторки Левчанівської в Центрі туристичної інформації та послуг. Тут кожен разом з велосипедом мав нагоду отримати безкоштовну карту з веломаршрутом по місту. Окрім того, можна було скористатись такими послугами, як організація поїздок міськими та заміськими маршрутами, а у вихідні дні – безкоштовно навчитись кататись на велосипеді.

Для учасників заходу організатори підготували веломаршрут з виїздом у ліс, де велолюбителі гуляли на свіжому повітрі, спостерігали за красою багаття, зарядилися енергією сонця та позитивом. А у еко-кафе на усіх чекали смачні натуральні коктейлі.

Представник "Луцького велопрокату" Ярослава Герус повідомила: "Ціна на оренду велосипеду буде доступною для кожного і складатиме всього - 35 грн. в день. А ще у зимовий період тут ви зможете взяти санки, лижі, сноуборди та туристичне спорядження. Повірте, для того щоб покататися на лижах не обов’язково їхати у Карпати, у нас на Волині є мальовничі місця створені для лижного відпочинку. Ми будемо організовувати поїздки за місто в напрямку с. Лище, де є гірська місцевість і можливість активно та здорово провести час. Хочу подякувати міській раді та керівництву екокафе "Оазис" за підтримку і втілення проекту в життя. Приємно, що є однодумці, адже наша мета: розвиток туризму, популяризація здорового способу життя"

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: