ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Відбулась екскурсія Луцьком для дітей

back
У п'ятницю, 10 серпня, маленькі лучани взяли участь у пізнавальній екскурсії Луцьком. Мандрівку містом провели Ольга Герасимюк, авторка книги для дітей "Побачення із древнім Луцьком", та Ніна Бочарова, директор Центральної міської бібліотеки для дітей.

 

Після короткого знайомства біля пам'ятника св. Миколая екскурсоводи розповіли про долю патрона Луцька, а також поділились легендами, пов'язаними із ім'ям святого. Згодом екскурсанти пройшли вулицею Лесі Українки, затримуючись біля цікавих споруд та пам'ятників, що знаходяться на ній.

На Братському мості маленькі лучани пригадали різні версії походження назви Луцька та послухали історії про його заснування. Вулицею Данила Братковського діти та дорослі дійшли до Кафедрального костелу св. Петра і Павла.

На завершення екскурсії, після розповіді про будівництво Луцького замку та князів нашого міста, Ніна Бочарова провела пізнавальну вікторину, яка перевірила уважність слухачів. "Відмінники" отримали книги від Центральної міської бібліотеки для дітей, а кожен учасник екскурсії - буклети та календарики, а також карти міста від Центру туристичної інформації та послуг.

Екскурсія відбувалась у рамках проекту "Екскурсоводи у відпустці", ініціаторами якого є Центр туристичної інформації та послуг та управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: