ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Відбулася захоплююча екскурсія на ПАТ "Теремно Хліб"

back
Ми завітали на хлібзавод та побачили як виготовляють хліб. Екскурсію провела заступник директора з господарських питань та головний технолог заводу Валентина Семенівна. Вона ж повідомила, що головним завданням підприємства є виготовлення традиційного натурального домашнього хліба, про що нагадує емблема "Теремно Хліб" зроблена у вигляді хатки.

ПАТ "Теремно Хліб" радує своїх клієнтів з 1983 року, випускаючи для лучан та мешканців Волинського регіону якісну і смачну продукцію. Збудоване підприємство до 900-річчя м. Луцька. З типових проектів хлібозаводів даного зразку це один з кращих на Україні та найбільший на Волині.

Спочатку роботи підприємства випускалось 5 видів хліба. Для кращого задоволення Ваших потреб сьогоднішній асортимент хлібобулочних виробів налічує більше як 140 найменувань. Щодня з печей головного хлібозаводу Волині сходить близько 50 тонн хлібобулочних виробів.

Висока якість продукції досягається, в першу чергу, за рахунок постійного моніторингу і аудиту процесу виробництва. Не маловажливим є технологія та устаткування, на якому висококваліфіковані працівники (їх є більше ніж 500 осіб) виготовляють продукцію.

Усі учасники екскурсії побачили увесь процес виробництва хліба, починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання хліба та здоби. Перед нами відкрилися двері не лише хлібопекарського та кондитерського, а й макаронного цехів. Крім того, усі відвідувачі мали змогу продегустувати крім всього іншого ще й нові види хліба з T-collection DE LUXE - десертний хлібчик "Щедрий" і житньо-пшеничний заварний хліб "Житнє диво". Гостей на хлібзаводі радо зустріли та не залишили без подарунків - кожен учасник екскурсії отримав на прощання ще й пакетик смачних свіжих кексиків. 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: