ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Відкрий для себе Луцьк з висоти пташиного польоту!

back
24 грудня у конференц-залі Палацу культури міста Луцька за участю Луцького міського голови Миколи Романюка відбулась презентація туру «3D Луцьк».

Луцьк викликає велике зацікавлення у туристів, вони хочуть приїжджати до нас, щоб зануритись в особливу атмосферу водночас древнього і сучасного міста! Це підтверджують численні відвідувачі нашого стенду на туристичних виставках, туристи з України та з-за кордону, які приїжджають до Луцька, навіть статистика відвідування нашого сайту говорить сама за себе!

Якщо ж Вам потрібна більш авторитетна думка – представник одного з найвпливовіших міжнародних туристичних путівників «Lonely Planet», який відвідав Луцьк влітку 2013 року, назвав Луцьк одним з туристичних центрів України, що найбільш динамічно розвивається. Така зовнішня оцінка може викликати лише гордість за наше місто!

Влада міста робить впевнені кроки з метою перетворення Луцька на справжній туристичний центр. Одним з них є створення 3Д-туру Луцьком, який включає 10 аерозйомок і 55 наземних панорам. Вся ця краса є частиною великого промоційного всеукраїнського проекту Open Ukraine, інтерактивного путівника містами, культурними пам’ятками та туристичними об’єктами України. Луцьк став першим містом, представленим на цьому ресурсі.

3Д-тур став подарунком не тільки для лучан, туристів і поціновувачів якісної зйомки, але і для місцевих закладів, як бізнес- так і соціально-культурного спрямування, які можуть використовувати платформу для своєї популяризації.

Унікальний та інноваційний для Луцька проект було реалізовано управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради, Центром туристичної інформації та послуг і студією «3DTour.ua» (м Київ).

 

Уже кортить побачити? Переходьте за посиланням і насолоджуйтесь: http://open-ua.com/lutsk/

Залишайте, будь ласка, коментарі і діліться враженнями, запрошуйте знайомих, друзів й родичів відвідати Луцьк та зробити приємне відкриття!

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: