ua en pl ru 
ВІДЕО

Казкове та засніжене Старе місто з висоти пташиного польоту!

Показали засніжене Старе місто з висоти пташиного польоту!

Відео польоту над Старим містом опублікував на платформі YouTube користувач Андрій Дмитрук. Ролик з назвою «Луцьк – рідне місто» був відзнятий ще 4 грудня, під час першого рясного снігопаду цієї зими.

Оператор пояснює, що його приваблює все небуденне. А таких снігопадів на зиму буває всього 2-3, і тому важливо ці миті не проґавити.

«Аерозйомка - це моя робота і захоплення. Мені подобається літати, бачити усе не таким, яким бачиш, перебуваючи на землі. Хоч це і не так просто, як може здатись на перший погляд. Мабуть, це і приваблює. Під час польоту, завжди є великий ризик втратити дрон, але поволі, звикаєш і починаєш літати все далі і вище. Над містом піднімався на метрів 300», – розповідає автор ролика, і каже, що вище у той день були тільки хмари і вітер.

Джерело: Район.Луцьк

Print 

3 Відгуки Відвідувачів

  • Олекса з Київа27-06-2018 19:46відповісти

    Як же замилює!!!.. (Тобто викликає замилування)).) Славне історичне місто - Столиця Трьох Великих Князів - і справді виглядає, немов іграшкове (або макет)).

  • Олексій (Київ)27-06-2018 19:47відповісти

    Взагалі Луцьк - моє, мабуть, найулюбленіше місто в Україні (хіба крім рідного Київа). Його затишок - надзвичайний!..

  • Олекса з Київа27-06-2018 19:54відповісти

    А, замалим не забув: Андрієві Дмитрукові - низький уклін та шана за поважну працю. Перші 2 мої коментарі - було враження тільки від першого кадру. А це вже подивився й відео. Важко сказати чому - але дуже розчулило (в душі - зовні б цього хто навряд би помітив)... А ось решіт Лучан - прочухан, за те, що археологічні рештки Палацу Вітовта та дому князів Острозьких від своїх розпроклятих олігархів не відстояли!(()))

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: