Арт-шоу “Ніч у Луцькому замку”

Є у Луцьку така ніч, коли у середньовічному замку аж до світанку вирує життя. Саме тоді тут відбувається мистецьке шоу, яке перенесе Вас у древній Луцьк та зачарує атмосферою князівських палат і замкових мурів. 

Арт-шоу “Ніч у Луцькому замку” з нетерпінням чекають продовж цілого року. Проводиться такий фестиваль з 2007 року. Під покровом найкоротшої літньої ночі кожен учасник має можливість перевтілитись в лицаря, вінценосну особі, придворного слугу чи ремісника. Старовинна романтична атмосфера, створена танцями та музикою середньовіччя, лицарськими турнірами, а також безліч світок, вогняне шоу, глінтвейн за старовинними рецептами, прогулянки таємничими підземеллями та вздовж багатовічних мурів повертають у минуле…

“Ніч у Луцькому замку” – це поєднання давнього і сучасного, історії та мистецтва. Нічна феєрія дозволяє познайомитися з багатьма жанрами мистецтва і популярними виконавцями. Майстер-класи проводять відомі майстри народної творчості, художники, режисери кіно та відео-арту, учасники клубів історичної реконструкції.

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1