Гастрономічна екскурсія Луцьком
Захоплююча та смачна гастроекскурсія Луцьком!
В рамках екскурсії прогуляємось атмосферними вулицями міста, послухаємо цікавинки з його історії та скуштуємо унікальні смаколики!
 
Розпочинається гастромандрівка з дегустації медового глінтвейну в Центрі традиційної культури «Медова хата». Далі у кав’ярні «Золотий Дукат» можна скуштувати надзвичайно смачні свіжі «розалінки», спечені за рецептурою знаменитого кондитера італійця Чезаре Розаліні, що працював у Луцьку на поч. ХХ ст. З ароматною кавою «Гаряча смола», чи запашним чаєм, вони смакуватимуть ще краще! Також спробуємо на смак караїмську національну страву – пиріжки «Кибини» у пекарні «Рekker». Скуштувати їх у Луцьку можна лише на нашій екскурсії. Згодом на нас чекатиме духмяне тепле пиво з корицею прямісінько з киплячого на дровах казана від луцької ремісничої броварні LUCHAN. Завершимо нашу екскурсію дегустацією десерту «Луцький замок» та Вітовтовими наливками у ресторації «Корона Вітовта».
Буде #луцько, смачно і незабутньо!
 
Тривалість: 3 год.
Вартість: 300 грн/особа. 
Початок від Театрального майдану.
Робочі години

09:00 – 17:00 (зимовий час)
09:00 – 18:00 (літній час)

Контакти

Центр туристичної інформації та послуг м. Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 2 +38 (099) 644-77-79, +38 (0332) 72-34-19
Останні Екскурсії
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1