Князівський Бенкет
25.08.2019
16:00

25 серпня 2019 року в історичному центрі Луцька, на Замковій площі вчетверте пройде фестиваль “Князівський бенкет”. Гостей міста здивує яскрава хода центральними вулицями міста, очолить яке сам князь Вітовт. Його свита – могутні лицарі, мужні вершники і, звичайно ж, прекрасні дами – допоможуть глядачам поринути у Середньовіччя. А головною подією свята стане справжній лицарський турнір.

На “Князівський бенкет” до Луцька завітає унікальний український гурт “Бурдони Черна” з міста Чернівці, який грає середньовічну, скандинавську, ірландську та іншу музику в сучасних обробках. Запальні музики розважатимуть гостей фестивалю веселими піснями і мелодіями, а також проведуть майстер-класи гри на незвичайних музичних інструментах.

Проводять останні репетиції музичні гурти “Бурдони Черна”, “Аколлада”, “Вервечка”, “Kings & Beggars” з танцюристами з “Бельтайну”. Придворні вчені дами й мужі дописують останні рядки пізнавальних наукових лекцій.

Під час фестивалю також відбудеться конкурс на краще середньовічне вбрання у трьох номінаціях: краще жіноче, чоловіче та дитяче вбрання. Переможців очікують приємні подарунки.

Урочиста хода розпочнеться о 16:00 годині з Театрального майдану. А на вечір запланована середньовічна дискотека з групою Pawa (Білорусь).

Також в програмі:
– лицарські бої;
– колоритна музика менестрелів;
– історичні лекції та майстер-класи;
– театралізовані дійства, танці;
– конкурс середньовічних костюмів;
– середньовічна кухня та княжий мед;
– кінний театр.

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1