МИНУЛОРІЧ У ВР ПОДАЛИ ТРИ ЗАКОНОПРОЕКТИ ПРО ЗАБОРОНУ КРИТИКИ ВЛАДИ

Про це йдеться на сторінці Українського об’єднання патріотів УКРОП у Фейсбуці.

Рівно 5 років тому Верховна Рада прийняла так звані Закони про диктатуру. Депутати побачили їхні тексти вже після голосування, а саме воно відбулося шляхом звичайного підняття рук, без використання системи «Рада». Тодішній президент підписав їх уже наступного дня.

Згадані законодавчі акти буквально ставили на коліна українське громадянське суспільство. Вони розв’язували руки владі й давали можливість карати протестувальників, а також прирівнювали опозицію до кримінальних елементів.

Небажанням карати винних у цих подіях, небажанням розслідувати злочини проти активістів і журналістів та багатьма іншими кроками чинна влада продовжує йти шляхом, який торував Янукович і його поплічники. Більше того – понад 60 депутатів, які приймали «Закони про диктатуру», досі «представляють» інтереси народу в парламенті.

Працюючи пліч-о-пліч із пропрезидентськими обранцями, вони роблять усе, аби демократія в Україні ставала дедалі слабшою. Законопроекти, що подавалися на розгляд у минулому році, – зайве тому підтвердження. Зокрема, законопроекти № 9306, 9275, 6688, які не допускають критики влади, адже за це можуть звинуватити у тероризмі, посадити у тюрму, закрити видання.

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1