Життя Френка Сінатри у фото

Цей хлопець йшов власним шляхом, дуже любив Нью-Йорк, регулярно пускав у хід кулаки, спокушав найвідоміших красунь Голлівуду і співпрацював з мафією. Cимвол золотого століття США і просто голос століття – Френк Сінатра.

 

 

 

 

Він з перших секунд життя примудрявся виділятися – вага новонародженого хлопчика був майже шість кілограмів. Френк з сім’єю жив у Гобокені, передмісті Нью-Йорка, і з раннього віку почав цікавитися музикою – в 13 років він вже грав на укулеле в місцевих барах, а пізніше приєднався до групи, яка згодом отримала назву The Hoboken Four. Саме з нею пов’язаний перший успіх Сінатри – в 1935 році бенд виграв конкурс молодих талантів радіошоу Major Bowes Amateur Hour і поїхав в тур по країні.

У той час Френк вже твердо вирішив бути співаком – точкою неповернення стало відвідування концерту кумира, Бінга Кросбі, в 1933 році. Після турне з групою артист йде в одиночне плавання і мало не руйнує все зі старту – в 1938 році його арештовують за зв’язок із заміжньою жінкою (тоді за це передбачалася кримінальна відповідальність). На щастя, Сінатра все ж примудряється не потрапити в тюрму і отримує роботу в популярних свінгових джаз-оркестрах трубача Гаррі Джеймса і тромбоніста Томмі Дорсі, де виступає три роки. Початком великої кар’єри Френка став 1942 й – його зустрічає агент Джордж Еванс, який швидко перетворює талановитого співака в кумира мільйонів.

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1