Арт-хостел «Адреналін»

Арт-хостел «Адреналін» – це новий сучасний об’єкт, який з’явився нещодавно у переліку туристичних «фішок» Луцька.

Затишний простір на 101 місце приємно вражає відвідувачів не лише комфортом і помірними цінами, але й унікальною концепцією: «Ти живеш у контексті музею»! Й справді у кожній кімнаті, коридорах, холі оригінальні полотна сучасних українських художників.

Попри мистецьку атмосферу у арт-хостелі «Адреналін» є затишна кухня з необхідним побутовим обладнанням: мікрохвильова піч, мультиварка, холодильник, а також тарілки, чашки, дрібне начиння.

Також, ви можете скористатися послугами пральні. Комфортно себе почувати можна і завдяки цілодобовому гарячому душу, WiFi, а в холодну пору року і теплим підлогам у кожній з кімнат.

Окрім комфортного проживання, арт-хостел «Адреналін» пропонує цілу низку послуг для змістовного дозвілля у культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

У затишному хостелі можна поласувати смачним сніданком та насолодитися філіжанкою кави у кафе, подивитися довгоочікувану прем’єру у кінотеатрі та відвідати унікальний Музей Корсаків, який регулярно поновлює експозиції та знайомить гостей з найяскравішими зразками сучасного українського мистецтва.

Графік роботи

Цілодобово

Контакти

вул. Карбишева, 1, на території КРЦ “Адреналін Сіті”
+380509442324, +380680590259

Дивіться також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1