Ресторан “Срібні лелеки”

Ресторан «Срібні лелеки» розрахований на 150 посадочних місць в приміщенні ресторану і 200 місць в комфортній заскленій терасі. В ресторані є два банкетні зали по 20 чоловік. Інтер’єр ресторану оформлений в елегантному європейському стилі.

В меню ресторану широко представлені морепродукти та страви з м’яса, закуски та салати, десерти. Фірмові страви: “Салат з морепродуктами та грисинами”, “Телятина під гірчичним соусом”, “Таємниця Венери”, “Канар д’Авіньон”, “Торт-Парфе”. Винна карта ресторану складається з вин різних регіонів Італії, Франції, Чілі, Іспанії та України, а вибір інших алкогольних напоїв задовільнить найвишуканіші смаки. Крім того, в «Срібних лелеках» Вам запропонують широкий асортимент розливного та пляшкового пива. Для вибагливих клієнтів завжди є свіже живе пиво.

В ресторані є сцена для виступів артистів. Особливу атмосферу у нашому закладі створює жива музика, яка звучить в святкові та вихідні дні. Крім ресторану, до послуг відвідувачів також кафе, затишні альтанки, більярдний зал, винний погріб, кабінет в англійському стилі.

Графік роботи

щодня
12:00-00:00

Контакти

Адреса: вул. Чорновола, 17
Тел: +38 (0332) 757-100
Моб.: +38 099 625 32 71
E-mail: restaurant@leleky.com.ua

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1