Бар “Zeman”

Пивний  бар Земан це візитна картка однієі з найстаріших броварень в Украіні.

Наша Луцька броварня була заснована ще у 1888 році чешською родиною Вацлава Земана і успішно працює під Торговою Маркою «Земан» по сьогоднішній день.

Для того, щоб спробувати справжнє живе, натуральне  пиво Вам не потрібно вирушати на Октоберфест. У нас Ви можете насолоджуватись шести видами смачного неповторного продукту від виробника «ЗЕМАН». Світле чи темне, преміум, пшеничне чи нефільтроване- це Ваш вибір на любий смак!

До пива тут завжди смачні і головне з натуральних інгрідієнтів страви німецькоі, української та європейської кухонь, від закусок до пива та десертів.

Наш девіз це натуральна сировина і свіжоприготовлена страва!

Приємний та ввічливий персонал готовий Вас приймати взимку у стилізованих у чешсько-німецькому стилі залах від 10 ти до 35 посадочних місць, або на літній терасі в зручних альтанках.

Також в різні дні тиждня ми організовуємо живий музичний супровід, або проводимо тематичні вечори.

Наш фірмовий заклад має можливість задовільнити своім широким ассортиментом і обслуговуванням, як великі компанії так і компанії з вузьким колом друзів.

Затишна атмосфера, смачне свіже пиво і фірмові напоі та смачна кухня ще надовго залишать Вам приємний спогад про час проведений в нашому закладі.

Маса емоцій і неповторна атмосфера завжди будуть чекати при зустрічі.

Графік роботи

11:00 – 23:00

Контакти

вул. Винниченка,69
+38 099 75 49 389

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1