CityPark

Комплекс знаходиться на схилах річки Сапалаївка в самому центрі міста Луцьк на проспекті Волі 49а та включає в себе ряд приміщень роздрібної торгівлі та надання послуг, DJ-кафе “RING”. Також тут можна знайти розваги для наймолодших, а саме різноманітні атракціони – як платні, так і безкоштовні. Молодята та просто молоді пари мають можливість відвідати Міст закоханих, залишити свій замок з ініціалами на містку або ж сфотографуватись на фоні чудового краєвиду.

Для тих, хто полюбляє спорт або просто хоче привести себе в форму, в комплексі діє безкоштовний спортивний майданчик, де кожен охочий має можливість позайматись на вуличних тренажерах, брусах чи перекладинах, охолодитись після виснажливих тренувань свіжою водою з гранітного фонтану. На території комплексу діє безкоштовний wi-fi, тому кожен може без перешкод скористатись доступом до мережі.

Саме в Сітіпарку був встановлений перший пам’ятник Скрябіну (Андрію Кузьменко). Особливим символом Сітіпарку від самого відкриття є зграя диких качок, які проживають безпосередньо на території парку біля пішохідної зони. Вони  товаришують з людьми та легко дають себе годувати та фотографувати.

Робочі години

Цілодобово

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1