Концерт до Дня закоханих

 
13 лютого о 18:00 і 14 лютого о 18:00 відбудеться концерт у двох відділеннях до Дня святого Валентина “Все починається з любові” у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.
 
 
 

Останні Новини

Мапа центральної та старої частини міста

Мапа центральної та старої частини міста

Ми завантажили мапу центральної та старої частини міста для вашої зручності!

Міжнародний МСУМК Арт Forum:  “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

Міжнародний МСУМК Арт Forum: “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх, хто цікавиться мистецтвом, космічною тематикою, філософією, екологією та історією культури на форум “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”. Подія організована в межах проєкту “Космогонія”, який вже майже рік реалізують у музеї. Дата: 27 жовтня 2023 року Тривалість: з 10:00 до 17:30

П’ять стихій: у Му3еї Корсаків провели перший Перформативний вікенд

П’ять стихій: у Му3еї Корсаків провели перший Перформативний вікенд

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку започаткували новий напрям мистецької діяльності – Перформативні вікенди. Відтепер тема кожного великого проєкту, окрім виставки досліджуватиметься й за допомогою перформансів. Перший Перформативний вікенд організували в межах виставкового проєкту «Космогонія сенсів». Він проходив протягом двох днів, 13 і 14 жовтня.

Артпроменад «Так звучить Луцьк»

Артпроменад «Так звучить Луцьк»

9 вересня 2023 року о 19.00 на території Музейного простору “Окольний замок” (вхід з вул. Драгоманова, 25) з нагоди Дня міста відбудеться артпроменад «Так звучить Луцьк».

Запрошуємо на відкриття музейного простору «Окольний замок»

Запрошуємо на відкриття музейного простору «Окольний замок»

Запрошуємо дізнатись усі таємниці вежі князів Чорторийських з підземеллями колегіуму єзуїтів! Нарешті єдина збережена вежа Луцького Окольного замку доступна для відвідування!

Замкова книга XVI ст.

Замкова книга XVI ст.

Луцька замкова книга 1560-1561 рр, яку історики називають фундаментальним джерелом з історії Волині, є також цінною пам’яткою староукраїнської писемно-літературної мови в її північноукраїнському варіанті.