Міжнародний фестиваль “Поліське літо з фольклором”

Фестиваль “Поліське літо з фольклором” – це міжнародне свято пісні та танцю. Протягом кількох фестивальних днів лучани та гості міста знайомляться із фольклором та традиціями закордонних колективів.

У ці дні у місті панує особлива атмосфера добросусідства та близькості народів, адже гостями фестивалю є численні колективи із закордонну та різних куточків України. За п’ятнадцять фестивальних років у фестивалі у фестивалі взяли участь 6766 учасників, з них 80 зарубіжних колективів з 41-ї країни світу та 86 колективів з України.

Завдяки “Поліському літу з фольклором” Україна у 1996 році на засіданні Генеральної Асамблеї CIOFF була прийнята 69 повноправним членом цієї авторитетної організації.

Фестивальні дійства відбуваються у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Григоровича Шевченка, парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, Палаці культури міста, на території Луцького замку, стадіону “Авангард”, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі та костелі Святих Петра і Павла, на відкритих майданчиках та мікрорайонах міста.

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1