https://www.visitlutsk.com/wp-content/uploads/2021/05/Zapysaty-1.png

Міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе»

Багато хто каже, що хоче чкурнути за кордон, мріє побачити Ейфелову вежу чи Єгипетські піраміди. А хто знає, що в українському містечку Рахів географічний центр Європи? Чи навіть те, що найдовший музичний інструмент – це українська трембіта. А наша українська кухня для більшості – це борщ і вареники, хоча насправді вона дуже різноманітна, мультикультурна і насичена.
 
Міжнародний культурно-соціальний проєкт  «Таємниці України для тебе» – вимога часу і необхідність. Адже давно назріла потреба створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл\ міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).
 
Мета проєкту – залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. 
 
Зібрана інформація буде впорядкованою в унікальних книгах, які будуть подаровані в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники будуть презентованими в усіх обласних центрах України, передані в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.
 
Зі зразків ремісничих витворів буде створена інтерактивна виставкова експозиція з подальшою презентацією в різних дипломатичних установах за кордоном.
 
В рамках проєкту будуть створені цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України.
Учасниками можуть бути дорослі та діти, майстри народного мистецтва, суб’єкти туристичної діяльності (музеї, заклади харчування, екскурсоводи) представники місцевих громад та закладів освіти.
 
Кількість робіт від одного учасника — необмежена.
 
Прийом заявок триває до 25.06.2021 року
Посилання на офіційний сайт: https://tainaua.blogspot.com/

 
Контактна особа: Рабарська Ірина – тел.+38 (098) 79 53 751

Останні Новини

Мапа центральної та старої частини міста

Мапа центральної та старої частини міста

Ми завантажили мапу центральної та старої частини міста для вашої зручності!

Міжнародний МСУМК Арт Forum:  “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

Міжнародний МСУМК Арт Forum: “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх, хто цікавиться мистецтвом, космічною тематикою, філософією, екологією та історією культури на форум “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”. Подія організована в межах проєкту “Космогонія”, який вже майже рік реалізують у музеї. Дата: 27 жовтня 2023 року Тривалість: з 10:00 до 17:30

П’ять стихій: у Му3еї Корсаків провели перший Перформативний вікенд

П’ять стихій: у Му3еї Корсаків провели перший Перформативний вікенд

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку започаткували новий напрям мистецької діяльності – Перформативні вікенди. Відтепер тема кожного великого проєкту, окрім виставки досліджуватиметься й за допомогою перформансів. Перший Перформативний вікенд організували в межах виставкового проєкту «Космогонія сенсів». Він проходив протягом двох днів, 13 і 14 жовтня.

Артпроменад «Так звучить Луцьк»

Артпроменад «Так звучить Луцьк»

9 вересня 2023 року о 19.00 на території Музейного простору “Окольний замок” (вхід з вул. Драгоманова, 25) з нагоди Дня міста відбудеться артпроменад «Так звучить Луцьк».

Запрошуємо на відкриття музейного простору «Окольний замок»

Запрошуємо на відкриття музейного простору «Окольний замок»

Запрошуємо дізнатись усі таємниці вежі князів Чорторийських з підземеллями колегіуму єзуїтів! Нарешті єдина збережена вежа Луцького Окольного замку доступна для відвідування!

Замкова книга XVI ст.

Замкова книга XVI ст.

Луцька замкова книга 1560-1561 рр, яку історики називають фундаментальним джерелом з історії Волині, є також цінною пам’яткою староукраїнської писемно-літературної мови в її північноукраїнському варіанті.