Міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе»
Багато хто каже, що хоче чкурнути за кордон, мріє побачити Ейфелову вежу чи Єгипетські піраміди. А хто знає, що в українському містечку Рахів географічний центр Європи? Чи навіть те, що найдовший музичний інструмент – це українська трембіта. А наша українська кухня для більшості – це борщ і вареники, хоча насправді вона дуже різноманітна, мультикультурна і насичена.
 
Міжнародний культурно-соціальний проєкт  «Таємниці України для тебе» – вимога часу і необхідність. Адже давно назріла потреба створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл\ міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).
 
Мета проєкту – залучення громад до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. 
 
Зібрана інформація буде впорядкованою в унікальних книгах, які будуть подаровані в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники будуть презентованими в усіх обласних центрах України, передані в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.
 
Зі зразків ремісничих витворів буде створена інтерактивна виставкова експозиція з подальшою презентацією в різних дипломатичних установах за кордоном.
 
В рамках проєкту будуть створені цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України.
Учасниками можуть бути дорослі та діти, майстри народного мистецтва, суб’єкти туристичної діяльності (музеї, заклади харчування, екскурсоводи) представники місцевих громад та закладів освіти.
 
Кількість робіт від одного учасника — необмежена.
 
Прийом заявок триває до 25.06.2021 року
Посилання на офіційний сайт: https://tainaua.blogspot.com/

 
Контактна особа: Рабарська Ірина – тел.+38 (098) 79 53 751
Останні Новини
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1