«ОРАНТА» в «ГаРмИдЕр ангар-stage»
❄️❄️❄️ «ОРАНТА» в «ГаРмИдЕр ангар-stage» ❄️❄️❄️
9 січня о 17:00 і 14 січня о 19:00 у мистецькому просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» неймовірне дійство — різдвяна програма «ТИША». У дивовижній акустиці урбаністичного простору прозвучать старовинні колядки та колядки в сучасній обробці. Піснеспіви вплетені у гармонійне дійство, де і музика, і слова, і енергії голосів та руху створять атмосферу тиші та світла.
Дійство, яке ініціювала Катерина Теліпська Kateryna Moysiyuk, створене у синергії багатьох митців. Співтворили: театр «ГаРмИдЕр» (режисерка — Руслана Порицька, поетка Ольга Ольхова, відеохудожник Олександр Загайний Oleksandr ZahainyiGedz. А душею дійства і голосом «ТИШІ» став архієрейський хор «ОРАНТА» (керівник — Василь Мойсіюк).
Тлом до музично-театральної постановки постає місто: Луцьк колядує і переливається різдвяними настроями, щедро виповнює сакральну зимову тишу глибокими сенсами — віри, любові, надії та особливої різдвяної радості.
🗓️ 9 січня о 17:00, квитки: https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_09_01

 
🗓️ 14 січня о 19:00, квитки: https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_14_01

 
1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ Квитки можна оплатити також коштами із «єПідтримки»
🌍 Локація: «ГаРмИдЕр ангар-stage», вул. Залізнична, 9
💰 Вхід — 150 грн
❗ Кількість місць: обмежена
😷 Дотримуємося карантинних обмежень згідно вимог до проведення заходів у «червоній зоні»
📞 Інформація за номером: +38-099-248-18-86
🎭 Сертифікати на перегляди вистав театру можна придбати за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_sertyfikat

 
Останні Новини
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1