Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки – єдиний у Західному регіоні України військовий музей. Музей є філією Національного військово-історичного музею України.

Експозиція музею складається із двох частин: експозиція сучасної військової техніки та озброєння на відкритому майданчику та тематична історико-хронологічна експозиція. 

На сьогодні фонди музею налічують близько 1000 експонатів, репрезентуючи авіаційну і бронетанкову техніку, артилерійське і зенітно-ракетне озброєння, стрілецьку зброю, апаратуру і обладнання військ зв’язку, а також різноманітні матеріали військової історії, які мають музейне значення: бойові прапори, предмети форми одягу й армійського побуту, документи і фотографії, твори мистецтв, військові трофеї та інші матеріали. В музеї проводяться тематичні виставки.

Робочі години

Щодня
10:00-17:00

Ціна

ВХІДНИЙ КВИТОК:
для дорослих – 30 грн.
для учнів середніх шкіл та студентів – 20 грн.

Плата за екскурсію (до 25 чол.) – 50 гр. Більше 25 чол. – 100 грн.
Плата за професійну відеозйомку – 200 грн.

Вхідна плата до музею для військовослужбовців строкової служби, ветеранів війни, учасників бойових дій, дітей дошкільного віку, дітей сиріт, працівників музейних установ, інвалідів дитинства та інвалідів 1 і 2 групи, керівників екскурсійних груп – Безкоштовно.

Контакти

Адреса: м. Луцьк вул. на Таборищі, 6
Телефон: +38 (0332) 24 00 51
E-mail: volmuz46@gmail.com
Вебсайт: http://nvimu.com.ua/filii/index/4

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1