Всесвітній день туризму. Афіша заходів

З нагоди Всесвітнього дня туризму протягом 4 днів на лучан та гостей міста чекають цікаві заходи. Зокрема, 

25 вересня у суботу організатори запрошують  БЕЗКОШТОВНО відвідати екскурсію «Інста Луцьк» від Богдани Макарчук, яка є випускницею «Школи екскурсовода» і добре знає, де у Луцьку найкращі фотозони.  

Початок о 10.00  від головного корпусу ВНУ (просп. Волі, 13).

А о 12.00 усіх, хто веселий і кмітливий, та знає, хто такий луцький кликун, організатори кличуть на захопливий  «Кликун Квест» БЕЗКОШТОВНО. Початок від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2). 

Попередня реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1hAuYJu0aaKL9XtVtYgFo80fPdrMjPPO6bPaRNsu47cY/viewform?fbclid=IwAR1TDete_SxY_YcjUdQjCMERD6KlZAAKxltsjDsCIb–Izgv9R5k77h71ws&edit_requested=true

Якщо ж ви хочете більше дізнатись про відомих або ж не зовсім відомих особистостей, які народились, жили чи працювали у нашому місті, то вас  запрошують на екскурсію «Імена Луцька». Початок від Центру туристичної інформації та послуг о 15.00. БЕЗКОШТОВНО. 

Попередня реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1bDTa9_GR4V-n3LeABZMSZ2mv1gXzsOqhNWnKnklMVMw/viewform?fbclid=IwAR38P97vNy_IM0Ait_6QD07jZ6EIG9fd-atwnMUYUPb8CxTMMF7rLONfHBI&edit_requested=true

О 16.00 екскурсовод Олена Товстенюк, теж випускниця луцької Школи екскурсовода, чекатиме усіх бажаючих на Театральному майдані аби привідкрити цікаві сторінки історії Луцька в рамках екскурсії «Навчальні заклади при монастирях та постаті, пов’язані з ними». БЕЗКОШТОВНО. 

26 вересня з нагоди свята Волинський краєзнавчий музей (вул. Шопена, 20) та його відділи: Музей волинської ікони (вул. Ярощука, 5), Художній музей (вул. Кафедральна, 1а), Музей історії Луцького братства (вул. Кондзелевича, 5) запрошує вас відвідати їхні експозиції абсолютно БЕЗКОШТОВНО, адже це ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (вхід вільний).

Окрім того, 

26 вересня о 10.30 Екскурсовод Наталія Куява, теж випускниця Школи екскурсовода, поведе дітей молодшого та середнього шкільного віку БЕЗКОШТОВНО «Слідами луцьких кликунів». Вона чекатиме своїх екскурсантів на Театральному майдані.

А хто полюбляє інтерактив, приходьте на екскурсію-квест «У пошуках корони Вітовта». О 12.00 біля сонячного годинника на Театральному майдані вас чекатиме екскурсовод Ольга Шарута, також випускниця луцької Школи екскурсовода, яка обіцяє, що учасники квесту отримають знання про життя міста у різні сторіччя, дізнаються про значущі історичні події, а ще знайдуть справжній скарб, схований Луцьким кликуном. 

О 13:00 Центр туристичної інформації спільно з «Жидичин-центром» пропонують вам відвідати екскурсію «Луцьк +» за маршрутом: Луцьк – Жидичин), Збір біля Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2). Вартість – 100 грн. 

Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/AnokhgS5jDc9f1z46 

27 вересня у Вас є унікальна можливість БЕЗКОШТОВНО відвідати 7,5 тис. кв.м. (!!!) виставкового простору у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (вхід вільний, екскурсійний супровід – за додаткову оплату). 

28 вересня о 19.00 пропонуємо інтелектуалам міста та усім, хто вважає, що знає багато про Луцьк, Волинь та Україну, помірятися своїми знаннями в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game Lutsk» (також цього разу БЕЗКОШТОВНО!, за попередньою реєстрацією).

А ще 25 – 27 вересня усі, хто завітає до Центру туристичної інформації та послуг зможе повправлятись у складанні пазлів із зображеннями основних туристичних об’єктів міста.

 

$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1