Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки

Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки має площу 60 га. Розташований між старим та новим центрами міста. До початку ХХ ст. на його місці текла річка Глушець. Поступово вона почала заболочуватися. Тут планували створити магістральну дорогу або фруктовий сад із пасікою. Згодом збудували будинок для спортсменів, поруч із яким відбувалися спортивні змагання. Також тут розташовувалася веслярська пристань. Після Другої Світової війни на місці осушених боліт створили парк, який розбудовували чи не всі жителі міста.

У теплу пору року в парку працює містечко атракціонів. На гостей чекають 40-метрове колесо огляду, сімейно-екстремальні та дитячі атракціони, автодром. У парку є зоопарк, дитяче містечко «Диво», що нагадує середньовічний замок, із лабіринтами, гірками та оглядовими вежами. Влітку працюють фонтани. А мальовничі алеї підходять для прогулянки в будь-яку пору року.

Парк імені Лесі Українки – чудове місце для прогулянок із друзями та сімейного відпочинку. Тут відбуваються масштабні святкування українських свят, зокрема Різдва, Масляної, Івана Купала та багатьох інших.

Цікаві факти:

– Після відкриття парк був названий іменем Юрія Гагаріна, який за кілька років до його відкриття здійснив політ у космос. У 1970-х рр. його перейменували на честь Лесі Українки.

– У парку, біля річки Стир, розташований центральний міський пляж, який вважають одним із найкращих у місті.

Що варто побачити:

– Колесо огляду в містечку атракціонів у парку, пофарбоване в кольори українського прапора, – це найбільший синьо-жовтий об’єкт Волинської області.

– У парку розміщена «Алея казок» із оригінальними скульптурами місцевого майстра Миколи Голованя.

Робочі години

Цілодобово

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1