“У пошуках скарбів Старого Лучеська”: квест

Звичайна екскурсія містом — звучить нудно, особливо, якщо йдеться про дітей — найвибагливіших учасників будь-якого дійства. Тому ми щасливі презентувати вашій увазі унікальну мандрівку-квест «У пошуках скарбів Старого Лучеська»!

Її ми розробили, зважаючи на всі головні потреби та мріяння учнів перших-шостих класів

Наш легендарний хранитель міських таємниць та легенд – привид польського шляхтича Станіслава Хрустеля – проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні та розвиваючі випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти отримають головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) — чарівні скарби — талісмани.

Приємним  та смачним бонусом  стане безкоштовне частування  середньовічним нектаром щастя.

А щоб підсолодити радість від захопливої мандрівки древнім містом, ми пропонуємо Вашим дітям скуштувати смаколиків, гідних княжого бенкетного столу (їх Ви зможете за бажанням придбати за помірну ціну у  кондитера, що є колекціонером та хранителем рецептів справжніх давніх волинських ласощів).

А ще ми під час мандрівки діти садять “троянду класу” біля будинку Голованя. Таким чином спомин про екскурсію назавжди лишиться з маленькими пізнавачами рідного міста. 

Також зазначимо, що маршрут нашої мандрівки-квесту охоплює всі основні локації Старого Луцька — Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей (уявіть, у ній замовляли ліки навіть для самої маленької Лесі Українки!), Свято-Покровську церкву, Лютеранську кірху, будинок скульптора Миколи Голованя, Собор святих Петра та Павла і, звісно ж, Замок Любарта.

Тривалість: 2 год.
Вартість: до 18 осіб – 1800 грн, 18-30 осіб – 100 грн, 30 осіб і більше – 80 грн. 
Початок від Братського мосту.

Робочі години

09:00 – 17:00 (зимовий час)
09:00 – 18:00 (літній час)

Контакти

Центр туристичної інформації та послуг м. Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 2 +38 (099) 644-77-79, +38 (0332) 72-34-19
Останні Екскурсії
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1