Порт City

«ПортCity» – наймасштабніший торгово-розважальний центр Західної України! 3 поверхи, бутікова галерея у понад 100 магазинів, 4 розважальні зони, найсмачніші заклади харчування! 

1. Багатофункціональна арена – 2000 м. кв.

«Generator City» – це зручний, комфортний і сучасний ролледром, завжди готовий забезпечити цікавий, енергійний відпочинок для справжніх любителів екстриму та просто бажаючих гарно і весело провести час разом із сім’єю чи в колі своїх друзі. Багатофункціональна спортивна арена із найсучаснішим покриттям, інвентарем на 600 осіб та професійними інструкторами забезпечить ідеальний комфорт в катанні як досвідченим ролерам і фігуристам, так і новачкам.

2. Кінотеатр – 4 зали.

«Premier City» – чотиризальний кінотеатр, оснащений найсучаснішим цифровим обладнанням з системою стереопоказу фільмів. Для максимальної зручності глядачів зона кінотеатру матиме лаунж-кінобар, де відвідувачі зможуть провести час в очікуванні кіносеансів. «Premier City» – це понад 600 глядацьких місць, 100 з яких – VIP-класу, це 30 кіносеансів у день, це 16 годин роботи щодня на радість кіноманам.

3. Боулінг-клуб – 12 доріжок

«Strike City» – сучасний боулінг-клуб на 12 доріжок з розширеним спектром додаткових послуг: більярд, ресторан, бенкетний зал, ігрові автомати. Завдяки сучасній концепції клубу та професійному зонуванню приміщення кожен відвідувач «Strike City» зможе цікаво та комфортно провести вільний час. У «Strike City» на відвідувачів чекають: 12 доріжок для боулінгу, 5 більярдних столів, бенкетна зала на 30 місць, ресторан на 50 місць, караоке.

4. Дитячий розважальний центр – 60 видів розваг

Дитячий розважальний центр «Figli Migli» – це здійснення мрій кожного маленького відвідувача, можливість відпочити батькам та подарувати радість своїй малечі. Тут на Вас чекатимуть казкові герої, костюмовані вистави та ростові ляльки. Величезна площа дитячого комплексу вміщуватиме лабіринти, тематичні ігрові кімнати, атракціони, дитяче кафе, караоке, ігрові автомати та багато інших цікавих розваг.

«ПортCity» – це сучасний, створений за європейськими стандартами, торгово-розважальний центр. Це місце зустрічей, покупок, розваг, спілкування, відпочинку та роботи.

ТРЦ «Порт City» – настрій нових вражень!

Робочі години

Пн-нд 10:00 – 22:00

Дивитись також
$ 1
€ 1
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
Сьогодні
Завтра
Післязавтра
$ 1
€ 1